جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

کنگره بین المللی سربداران با تجلیل از هنرمندان و کارگردان سریال تاریخی سربداران به کار خود پایان دا

  دکتر جواد حدادنیا رئیس دانشگاه حکیم سبزواری و دبیر کنگره سربداران در ابتدای این مراسم گفت: دو سال پیش بود که گروهی از نخبگان  دیار سربداران به فکر برگزاری پروژ ه ای افتادند تا به بازنمایی افتخار تاریخی این خطه یعنی نهضت سربداران بپردازد و در این سالها همه مسئولین، محققین  و همه تلاشگران عرصه فرهنگ و رسانه قلم فرسایی کردند و ورود یافتند  تا تمام اتفاقات هفتصد سال پیش را به رشته تحریر در بیاورند.SONY DSC

   

  در ادامه آیین اختتامیه کنگره سربداران استاد محمد علی نجفی کارگردان سریال سربداران در سخنانی با تشکر از برگزار کنندگان این برنامه از دکتر شریعتی، کیهان رهگذار نویسنده سناریو سریال و فرهاد فخرالدینی آهنگساز سریال سربداران به عنوان سه شخصیتی یاد کرد که نقش بزرگی در شکل گیری و ساخت این سریال تاریخی داشتند.

  SONY DSC

  افسانه بایگان بازیگر سریال سربداران در سخنانی از برگزاری این کنگره قدردانی کرد و گفت: جای این کنگره در تاریخ معاصر ایران خالی بود.

  SONY DSC

  مراسم تجلیل از بازیگر و کارگردان سریال سربداران، و اهداء نشان عالی سربداران به محمد علی نجفی کارگردان سریال سربداران برنامه بعدی این مراسم بود.

   


  این مطلب تا کنون 27 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 28 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : سربداران ,سریال ,کنگره ,کارگردان ,مراسم ,تاریخی ,سریال سربداران ,کارگردان سریال ,سریال تاریخی ,نجفی کارگردان ,کنگره سربداران ,کارگردان سریال س ,
  کنگره بین المللی سربداران با تجلیل از هنرمندان و کارگردان سریال تاریخی سربداران به کار خود پایان دا

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر